piątek, 12 maj 2017 10:45

NIEBAWEM RUSZA PIERWSZY NABÓR!!!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną zgodę Urzędu Marszałkowskiego na rozpoczęcie pierwszych naborów wniosków tj. w ramach przedsięwzięć "Tworzenie nowych przedsiębiorstw" oraz "Rozwój Przedsiębiorstw".

15 maja 2017 r. nastąpi ogłoszenie naboru na naszej stronie www. Do ogłoszenia załączone zostaną wymagane dokumenty aplikacyjne. Przewidywany termin naboru: 29.05.2017-13.06.2017.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej celem uzyskania informacji na temat planowanych naborów oraz korzystania z bezpłatnego doradztwa w Biurze, na które można się umawiać telefonicznie - 56 676 44 36 lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Stworzyliśmy pomocniczą zakładkę na stronie WAŻNE DLA WNIOSKODAWCÓW (lewe menu), gdzie zgromadziliśmy materiały związane z tematyką w/w działań. Mamy nadzieję, że opracowania te pozwolą rozwiać wiele pytań, jakie nasuwają się w związku z tematyką przedsiębiorczości w ramach PROW 2014-2020.

Informujemy również, że zaakceptowane zostały lokalne kryteria wyboru oraz procedura oceny i wyboru operacji obowiązujące dla przyszłych naborów:

PROCEDURA

KRYTERIA LOKALNE - TWORZENIE NOWYCH PRZEDSIĘBIORSTW

KRYTERIA LOKALNE - ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTW

Czytany 1726 razy

Strona korzysta z plików cookie