czwartek, 05 październik 2017 11:38

Zapraszamy na warsztaty florystyczne!!!!!!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Zakola na warsztaty florystyczne zatytułowane "Stroiki na pomniki - zaduszkowe kompozycje kwiatowe".

Termin dla mieszkańców gmin: Zławieś Wielka oraz Dąbrowa Chełmińska -   18 październik 2017 r. w Domu Kultury w Górsku o godzinie 16:00

 

Termin dla mieszkańców gmin: Unisław oraz Kijewo Królewskie   - 19 październik 2017 r. w Biurze Lokalnej Grupy Działania „Zakole Dolnej Wisły” o godz. 16:00

 

Podczas warsztatów wykonamy ozdobne stroiki z przeznaczeniem na zbliżające się Święto Zmarłych. Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwolą na wykonywanie samodzielnych kompozycji w domu z materiałów dostępnych we własnym ogrodzie, a co za tym idzie oszczędność i satysfakcję.

Osoby, które mają taką możliwość proszone są o zabranie kilku gałązek świerku, tui itp. (około 50 c), poza tym kto posiada  pistolet do kleju na gorąco również jest proszony o zabranie go na warsztaty (klej zapewnia organizator) .

Obowiązkowo zabieramy dobry humor, sekator i nożyczki.

Warsztaty poprowadzi p, Ewa Stodolak posiadająca wiedzę i doświadczenie w zakresie florystyki i prowadzenia warsztatów w tym zakresie.

Warsztaty są bezpłatne, finansowane w ramach aktywizacji ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju  Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zgłoszenia na podstawie kart dostępnych TU

Karty zgłoszenia należy złożyć mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiści w Biurze Zakola.

 

Czytany 911 razy

Strona korzysta z plików cookie