Loading
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/konsultacjebanergk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner questgk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ffgk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd szlak1gk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jarmark 2014gk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd_powidlagk-is-212.jpglink

W dniach 23-24 marca biuro nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23-24 marca 2015 r. biuro LGD "Zakole Dolnej Wisły" będzie nieczynne ze względu na udział pracowników w szkoleniach. Za utrudnienia przepraszamy.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt po nr: 605-889-578

Czytaj więcej...

Konkurs kulinarny "Miodowe nuty Zakola na słodko i na wytrawnie"

Konkurs kulinarny "Miodowe nuty Zakola na słodko i na wytrawnie"

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym "Miodowe nuty Zakola na słodko i na wytrawnie"!!!!!

Dania prezentowane w ramach konkursu to produkty kulinarne z wykorzystaniem Miodów z rejonu Dolnej Wisły.

W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne zamieszkałe, bądź mające siedzibę na terenie gmin: Dąbrowa Chełmińska, Kijewo Królewskie, Pruszcz i Unisław.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie w terminie do 03 kwietnia 2015 r. karty uczestnictwa konkursie na adres biura Lokalnej Grupy Działania „Zakole Dolnej Wisły” ul. Chełmińska 7b, 86-253 Kijewo Królewskie. O terminowości zgłoszenia decyduje data wpłynięcia karty do biura LGD. Karta oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.zakolewisly.pl, i w Biurze LGD.

Osoby/podmioty zgłoszone do Konkursu  proszone są o złożenie produktu w  godz. 15.00 - 16.30, dnia 09 kwietnia 2015 roku w Klubie Magazyn (ul. Parkowa 19, 86-260 Unisław).

Więcej szczegółow w regulaminie.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Dla uczestników konkursu przewidzieliśmy również POKAZ KULINARNY, który wykona finalista programu TOP CHEF - Adam Kowalewski

 

Konkurs współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013, działanie "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Czytaj więcej...

Przypominamy 31.03.2015 - ostateczny termin składania wnisoków o płatność

Przypominamy 31.03.2015 - ostateczny termin składania wnisoków o płatność

Przypominamy, iż ze względu na kończący się okres programowania PROW 2007-2013 zakończenie realizacji operacji w ramach działań z zakresu wdrażania lokalnych strategii rozwoju  oraz złożenie wniosku o płatność ostateczną musi nastąpić  do 31 marca 2015 r.

Przypominamy również wszystkim naszym Beneficjentom, iż wnioski o płatność należy składać w raz z kompletem załączników oraz dokumentów wymaganych zgodnie z instrukcją do wniosku o płatność. Brak załączników ( dokumentów potwierdzających poniesienie kosztów, oświadczeń, decyzji itp.) będzie skutkował nieotrzymaniem płatności.

Beneficjenci działania 431  „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, są zobowiązani złożyć wniosek o płatność bezpośrednio w siedzibie Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz w terminie wskazanym w umowie przyznania pomocy.

 

 

 

Czytaj więcej...

„Wioska Rytuałów” stawia swoje pierwsze kroki

„Wioska Rytuałów” stawia swoje pierwsze kroki

W październiku 2014 r. LGD Zakole Dolnej Wisły zakwalifikowała się do projektu „Wioska tematyczna – wieś z pomysłem – pomysł na wieś” realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z funduszy EOG. Agnieszka Zawitowska, koordynator projektu wiosek w Zakolu, wróciła ze szkolenia w Fojutowie pełna zapału i pomysłów. Zaproponowała zrobienie wioski „gospodarzom agroturystycznym” z Gzina. Okazało się że ziarno trafiło na żyzną ziemię. Potencjał kulturowy i oferta turystyczna Gzina zgłoszonego jako pomysł na wioskę tematyczną spotkał się z zainteresowaniem ze strony organizatorów projektu. Dzięki temu szereg doradców i ekspertów pomoże nam stworzyć tam pierwszą na terenie Zakola wioskę tematyczną.

Czytaj więcej...

Wyniki konsultacji społecznych dotyczących nowej LSR

Szanowni Państwo,

zakończyliśmy proces konsultacji społecznych dotyczących wytyczenia kierunków rozwoju obszaru naszej Lokalnej Grupy Działania w nowym okresie programowania 2014-2020.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszych oraz przede wszystkim Państwa prac nad założeniami do nowej Lokalnej Strategii Rozwoju

PODSUMOWANIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH

 

Do końca stycznia 2015 czekamy na Państwa ewentualne uwagi i pomysły.

 

 

Czytaj więcej...

Biuro nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2 i 5 stycznia 2015 r. biuro LGD "Zakole Dolnej WIsły" bedzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Czytaj więcej...