Loading
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd jarmark 2015gk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/konsultacjebanergk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner questgk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ffgk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd szlak1gk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd_powidlagk-is-212.jpglink

Zmiana Statutu LGD Zakole

Szanowni Państwo w związku z koniecznością dostosowanie Statutu Lokalnej Grupy Działania "Zakole Dolnej Wisły" do  ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o rozwoju lokalnym z udziałem lokalnej społeczności (Dz. U. z 2015 r. poz. 378), w szczególności art. 4,  przedstawiamy proponowane zmiany, które zostaną poddane pod głosowanie Członków Lokalnej Grupy Działania podczas Walnego Zebrania Członków w dniu 17.12.2015.

§ 13.

Do punktu 1. dodano zapis  „w tym jednostki samorządu terytorialnego, z wyłączeniem województw”

Uzasadnienie zmiany: art. 4 ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o rozwoju lokalnym z udziałem lokalnej społeczności (Dz. U. z 2015 r. poz. 378) – z godnie z ustawą konieczne jest doprecyzowanie członkostwa osób prawnych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do konsultacji LSR

W związku z końcowym etapem tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023 zapraszamy Państwa do konsultacji jej projektu, który wszystkim zainteresowanym udostępniamy w biurze LGD "Zakole".

Uwagi do założeń LSR można zgłaszać za pomocą formularza uwag do 16.12.2015 r. - bezpośrednio w biurze Lokalnej Grupy Działania "Zakole Dolnej Wisły" ( ul Chełmińska 7b, Kijewo Królewskie). Po uprzednim kontakcie z biurem istnieje możliwość przesłania elektronicznej wersji LSR na adres e-mail.

 

Biuro jest czynne od pn. do pt. w godzinach 7.15 -15.15

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zakole Dolnej Wisły” ma zaszczyt zaprosić Państwa na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się dnia 17 grudnia 2015 r. o godz. 17.00 w sali narad Urzędu Gminy Dąbrowa Chełmińska.

Posiedzenie poprzedzone zostanie otwartym spotkaniem zamykającym proces tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na  lata 2016-2023 z prezentacją jej założeń.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na otwarte spotkanie zamykające proces tworzenia LSR na lata 2016-2023

Serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące proces tworzenia Lokanej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023. Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu wyniki naszej wspólnej pracy nad tym ważnym dokumentem, który będzie stanowił podstawę działalności Zakola Dolnej Wisły w perspektywie kolejnych lat.

Spotkanie odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17.00 w sali narad Urzędu Gminy Dąbrowa Chełmińska.

Czytaj więcej...

Konsultacja kolejnych części LSR

Zamieszczmy kolejne dokumenty stanowiące poszczególne części LSR: budżet, cele i przedsięwzięcia, działania komunikacyjne, grupy defaworyzowane, harmonogram proponowanych naborów wniosków, plan komunikacji, zestawienie celów i wskaźników. Uwagi do tej części dokumentów proszę zgłaszać na zamieszczonej poniżej "karcie uwag - LSR" do dnia 7 grudnia 2015 r.
PRZEJDŹ DO ZAŁĄCZNIKÓW

Czytaj więcej...

Konsultacje analizy SWOT

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu wypracowaną podczas spotkań z mieszkańcami analizę słabych i silnych stron obszaru Zakola Dolnej Wisły, czyli analizę SWOT.

Prosimy o przesyłanie uwag na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. na załączonym formularzu do dnia 18.11.2015 r. do godz. 15.00

PRZEJDŹ DO ZAŁĄCZNIKÓW

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w inicjatywach organizowanych w gminach przez nasze Liderki!!!

Zapraszamy do udziału w inicjatywach organizowanych w gminach przez nasze Liderki!!!

W ramach projektu FIO pt. „Akademia Liderek Zakola Dolnej Wisły” zorganizowaliśmy konkurs dla Pań uczestniczących w projekcie. Cztery drużyny gminne będą rywalizowały między sobą na zorganizowanie najlepszej inicjatywy na rzecz swojej społeczności. Wszystkie drużyny bardzo zaangażowały się w przygotowania przedsięwzięć. Na terenach poszczególnych miejscowości zorganizowane zostaną:

  • Dąbrowa Chełmińska - „Spotkania z tradycją łączą pokolenia” – 14 listopada 2015 w Gzinie
  • Kijewo Królewskie - Zapamiętaj – bezpieczeństwo jest najważniejsze” - warsztaty pierwszej pomocy przed medycznej dla mieszkańców gminy – 6 listopada Kijewo Królewskie, 9 listopada Trzebcz Szlachecki
  • Unisław – „ Z wiklina w tle” – 7 listopada, Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu
  • Zławieś Wielka - „Nie Patrzę, Ratuję!” – 14 listopada, Zespół Szkół w Złejwsi Wielkiej
Czytaj więcej...

Co slychać u naszych LIDEREK ???

Co slychać u naszych LIDEREK ???

Realizacja projektu "Akademia Liderek Zakola Dolnej WIsły" finansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich trwa. 40 pań reprezentujących gminy Zakola  uczestniczy w szeregu warsztatów i szkoleń, które mają podnieść ich kompetencje i wiedzę  w zakresie animacji społecznej, aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz działania na rzecz swoich miejscowości i gmin. W programie nie zabrakło również warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia i rozowju osobistego, "albowiem w zdrowym ciele, zdrowy duch" do działania :-)

Więcej informacji i galerrie ze spotkań znajdziecie Państwo TU

 

Czytaj więcej...