Loading
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd jarmark 2015gk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/konsultacjebanergk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner questgk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ffgk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd szlak1gk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd_powidlagk-is-212.jpglink

Konsultacja kolejnych części LSR

Zamieszczmy kolejne dokumenty stanowiące poszczególne części LSR: budżet, cele i przedsięwzięcia, działania komunikacyjne, grupy defaworyzowane, harmonogram proponowanych naborów wniosków, plan komunikacji, zestawienie celów i wskaźników. Uwagi do tej części dokumentów proszę zgłaszać na zamieszczonej poniżej "karcie uwag - LSR" do dnia 7 grudnia 2015 r.
PRZEJDŹ DO ZAŁĄCZNIKÓW

Czytaj więcej...

Konsultacje analizy SWOT

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu wypracowaną podczas spotkań z mieszkańcami analizę słabych i silnych stron obszaru Zakola Dolnej Wisły, czyli analizę SWOT.

Prosimy o przesyłanie uwag na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. na załączonym formularzu do dnia 18.11.2015 r. do godz. 15.00

PRZEJDŹ DO ZAŁĄCZNIKÓW

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w inicjatywach organizowanych w gminach przez nasze Liderki!!!

Zapraszamy do udziału w inicjatywach organizowanych w gminach przez nasze Liderki!!!

W ramach projektu FIO pt. „Akademia Liderek Zakola Dolnej Wisły” zorganizowaliśmy konkurs dla Pań uczestniczących w projekcie. Cztery drużyny gminne będą rywalizowały między sobą na zorganizowanie najlepszej inicjatywy na rzecz swojej społeczności. Wszystkie drużyny bardzo zaangażowały się w przygotowania przedsięwzięć. Na terenach poszczególnych miejscowości zorganizowane zostaną:

  • Dąbrowa Chełmińska - „Spotkania z tradycją łączą pokolenia” – 14 listopada 2015 w Gzinie
  • Kijewo Królewskie - Zapamiętaj – bezpieczeństwo jest najważniejsze” - warsztaty pierwszej pomocy przed medycznej dla mieszkańców gminy – 6 listopada Kijewo Królewskie, 9 listopada Trzebcz Szlachecki
  • Unisław – „ Z wiklina w tle” – 7 listopada, Gminny Ośrodek Kultury w Unisławiu
  • Zławieś Wielka - „Nie Patrzę, Ratuję!” – 14 listopada, Zespół Szkół w Złejwsi Wielkiej
Czytaj więcej...

Co slychać u naszych LIDEREK ???

Co slychać u naszych LIDEREK ???

Realizacja projektu "Akademia Liderek Zakola Dolnej WIsły" finansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich trwa. 40 pań reprezentujących gminy Zakola  uczestniczy w szeregu warsztatów i szkoleń, które mają podnieść ich kompetencje i wiedzę  w zakresie animacji społecznej, aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz działania na rzecz swoich miejscowości i gmin. W programie nie zabrakło również warsztatów z zakresu zdrowego stylu życia i rozowju osobistego, "albowiem w zdrowym ciele, zdrowy duch" do działania :-)

Więcej informacji i galerrie ze spotkań znajdziecie Państwo TU

 

Czytaj więcej...

Nie będzie już grzybów z Grzybna

Nie będzie już grzybów z Grzybna

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy Państwa, że dziś w nocy zmarł nasz Zakolowy kolega, rzeźbiarz w kamieniu, Pan Wiesiu Kurzeja. Człowiek niesamowitej energii i pasji, społecznik. Spod jego dłuta wychodziły małe grzybki, którymi nas obdarowywał i ogromne kilkutonowe grzyby posadowione na granicy Grzybna. Ożywiał kamienne kaczki i pająki, rzeźbił kamienne stajenki bożonarodzeniowe. Kiedyś przyjechał do naszego biura z kamienną „różą pustyni”, którą sprowadził z Iranu. Spytał nas czy mam jakiś pomysł co można z tą różą zrobić.

Wszystkim tym, którzy mają grzybka w domu…

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zakole Dolnej Wisły” ma zaszczyt zaprosić Państwa na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się dnia 23.09.2015 r. o godzinie 16.30 w budynku  GOPS w Złejwsi Wielkiej (świetlica integracyjna), ul. Słoneczna 28, 87-134 Zławieś Wielka

Prezes

Lokalnej Grupy Działania

“ Zakole Dolnej Wisły”

 

(-) Krzysztof Nowacki

Czytaj więcej...

26.08.2015 - spotkanie z mieszkańcami Gminy Zławieś Wielka

26.08.2015 - spotkanie z mieszkańcami Gminy Zławieś Wielka

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Zławieś Wielka reprezentującymi sektor społeczny, publiczny i gospodarczy odbyło się w sali Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Uczestnicy konsultacji aktywnie włączli się do dyskusji na temat przyszłych działań realizowanych w ramach Loklanej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023 zgłaszając propozycje zakresów tematycznych, jakie należałby ująć w tym dokumencie.

WIĘCEJ

Czytaj więcej...

MOBILNE PUNKTY KONSULTACYJNE

Szanowni Państwo informujemy, iż podczas dożynek gminnych w gmianch: Kijewo Królewskie, Unisław i Zławieś Wielka w dniu 29 sierpnia 2015 r. będa funkcjonowały mobilne punkty konsultacyjne oznaczone tabliczkami, gdzie będzie można podzielić się swoimi opiniami na temat przyszłej LSR, jak również wypełnić kwestionarusz konsultacyjny.

ZAPRASZAMY!!!

Czytaj więcej...