Loading
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/konsultacjebanergk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner questgk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ffgk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd szlak1gk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jarmark 2014gk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd_powidlagk-is-212.jpglink

Świąteczny decoupage w Górsku

Świąteczny decoupage w Górsku

29 listopada w Domu Kultury w Górsku odbyły się warsztaty decoupage w ramach świątecznych spotkań z rękodziełem finansowanych z budżetu "Zakola". Spotkanie to było owocne nie tylko w doznania artystyczne, stanowiło również dobra okazję do zapoznania się z mieszkankami Gminy Zławieś Wielka, która w przyszłym okresie programowania znajdzie się w granicach naszej Lokalnej Grupy Działania.

Panie uczestniczące w spotkaniu wykonały bombki za pomocą techniki serwetkowej pod okiem Ani Pawlak, która przy okazji zapoznała uczestniczki z profilami działaności Zakola, zachęcając tym samym do współpracy.

 

Czytaj więcej...

Konsultacji nowej LSR ciąg dalszy

Konsultacji nowej LSR ciąg dalszy

26 listopada w Kijewie Królewskim po raz kolejny odbyło się spotkanie gru proboczych powołanych w celu opracowania propozycji rozwiązań, stanowiących odpowiedź na problemy wskazane przez mieszkańców Zakola w procesie diagnozy (badań ankietowych i sondażowych).

Jako pierwsza pracowała grupa skupiona na temacie rynku pracy i przedsiębiorczości. Wśród licznego grona przedsiębiorców, przedstwicieli gminnych ośrodków pomocy społecznej, Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmnie, osób bezrobotnych oraz przedstwicieli gmin  poddane zostały pod dyskusję zagadnienia wymionione podczas spotkania 17 listopada w Otowicach.

Czytaj więcej...

Świąteczny decoupage w Ostromecku

Świąteczny decoupage w Ostromecku

22 listopada w Świetlicy wiejskiej w Ostromecku odbyły się kolejne świąteczne warsztaty decoupage w ramach cyklu zaplanowanego dla wszystkich gmin Zakola. W spotkaniu wzięło udział 12 pań, które pod okiem instruktorki - Ani Pawlak samodzielnie wykonały piękne bombki świąteczne. Mimo, że do Świąt jeszcze miesiąc, podcza warsztatów panowała iście świąteczna atmosfera. Była wspólna kawa i domowe ciasto, pogadanki i mnóstwo skrzącego się brokatu. Gotowe prace dumne uczestniczki zabrałay do domu.

Czytaj więcej...

Świąteczne warsztaty decoupage

Świąteczne warsztaty decoupage

Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły" zaprasza na kolejne warsztaty decoupage  dla mieszkańców Zakola.

Tym razem spotkamy się w miejscowości Górsk w dniu 29 listopada o godz. 10.00 w Domu Kultury.

Kolejne warsztaty odbędą się w Kijewie Królewskim 5 grudnia o dodz. 15.30 w Urzędzie Gminy - zapisy pod nr tel 605 889 578

Ostatnie warsztaty z cyklu spotkań świątecznych odbędą się 13 grudnia w Gminnym Osrodku Kultury w Unisławiu - zapisy pod nr  tel: 56 686 87 34

Liczba miejsc ograniczona.

Warsztaty poprwowadzi Ania Pawlak - www.aniapawlak.blogspot.com

 

 

Czytaj więcej...

Przyszłość planujemy z mieszkańcami Zakola

Przyszłość planujemy z mieszkańcami Zakola

W miniony poniedziałek ( 17.11)  w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Otowicach odbyły się pierwsze spotkania grup roboczych, których zadaniem było wypracowanie rozwiązań w zakresie problemów wskazanych przez mieszkańców obszaru Zakola w badaniach ankietowych.

Pierwsza grupa złożona z przedstawicieli instytucji kultury, placówek oświatowych,klubów sportowych, urzędów gmin, lokalnych liderów oraz LGD Zakole wspólnie zastanawiała się nad probelemem: „Aktywność społeczna, ochrona zdrowia, sport, rekreacja i edukacja”.  Zadaniem drugiej grupy złożonej z przedstawicieli gminnych ośrodków pomocy społecznej, powiatowych urzędów pracy oraz przedsiębiorówc był  temat "Rynek pracy i przedsiębiorczość".

Czytaj więcej...

Podsumowanie konsultacji w chełmińskim Ratuszu

Podsumowanie konsultacji w chełmińskim Ratuszu

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie konsultacji "Zaplanuj ulicę Toruńską", które odbędzie się w Ratuszu Miejskim w Chełmnie 2 grudnia 2014 r. o godz. 17.00. Podczas spotkania przedstawimy wyniki ankiet i wręczymy nagrody w konkursie "Toruńska moich marzeń".

Czytaj więcej...

Biuro NIeczynne

Informujemy, iż że względu na udział pracowników w szkoleniu, biuro LGD Zakole w dniu 17 listopada  będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy

Czytaj więcej...