Loading
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/konsultacjebanergk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/baner questgk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ffgk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd szlak1gk-is-212.JPGlink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/jarmark 2014gk-is-212.jpglink
http://www.zakolewisly.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slajd_powidlagk-is-212.jpglink

Przyszłość planujemy z mieszkańcami Zakola

Przyszłość planujemy z mieszkańcami Zakola

W miniony poniedziałek ( 17.11)  w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Otowicach odbyły się pierwsze spotkania grup roboczych, których zadaniem było wypracowanie rozwiązań w zakresie problemów wskazanych przez mieszkańców obszaru Zakola w badaniach ankietowych.

Pierwsza grupa złożona z przedstawicieli instytucji kultury, placówek oświatowych,klubów sportowych, urzędów gmin, lokalnych liderów oraz LGD Zakole wspólnie zastanawiała się nad probelemem: „Aktywność społeczna, ochrona zdrowia, sport, rekreacja i edukacja”.  Zadaniem drugiej grupy złożonej z przedstawicieli gminnych ośrodków pomocy społecznej, powiatowych urzędów pracy oraz przedsiębiorówc był  temat "Rynek pracy i przedsiębiorczość".

Czytaj więcej...

Podsumowanie konsultacji w chełmińskim Ratuszu

Podsumowanie konsultacji w chełmińskim Ratuszu

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie konsultacji "Zaplanuj ulicę Toruńską", które odbędzie się w Ratuszu Miejskim w Chełmnie 2 grudnia 2014 r. o godz. 17.00. Podczas spotkania przedstawimy wyniki ankiet i wręczymy nagrody w konkursie "Toruńska moich marzeń".

Czytaj więcej...

Biuro NIeczynne

Informujemy, iż że względu na udział pracowników w szkoleniu, biuro LGD Zakole w dniu 17 listopada  będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy

Czytaj więcej...

Warsztaty decoupage w Brzeźnie

Warsztaty decoupage w Brzeźnie

Rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych warsztatów decoupage dla  osób z terenu naszej lgd. Pierwsze spotkanie odbyło się dziś w Brzeźnie. Pod okiem Ani Pawlak powstały piękne bombki świąteczne.

Czytaj więcej...

Planowaliśmy Toruńską

Planowaliśmy Toruńską

    04 listopada w chełmińskim Intermarche zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie w ramach konsultacji społecznych prowadzonych przez nas pod hasłem „Zaplanuj ulicę Toruńską”. Podczas eventu mieszkańcy Chełmna mieli możliwość zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi modernizacji ulicy Toruńskiej. Akcja spotkała się dużym zainteresowaniem, gdyż to właśnie mieszkańcy mogą mieć wpływ na wygląd swojej ulicy.

Czytaj więcej...

Konkurs "Toruńska moich marzeń"

W ramach konsultacji społecznych dotyczących remontu ulicy Toruńskiej  LGD „Zakole” organizuje dla małych Chełmnian konkurs plastyczny „Toruńska moich marzeń”, w którym dzieci i młodzież do 16 r.ż będą mogły wygrać atrakcyjne nagrody  - 3 pierwsze miejscas tablety, 30 kolejnych miejsc pen-drive'y. Prace konkursowe będzie można wykonać podczas eventu 4 listopada, bądź przekazać do biura LGD „Zakole” do dnia 21 listopada.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Czytaj więcej...

Organizujemy konsultacje społeczne

Organizujemy konsultacje społeczne

W związku z planowanym na przyszły rok kompleksowym remontem ulicy Toruńskiej w Chełmnie aż do ronda w Brzozowie (Gmina Kijewo Królewskie) przez Zarząd Dróg Wojewódzkich, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki postanowił dać szansę mieszkańcom Chełmna wpłynięcia na kształt planowanych inwestycji.

Z początkiem listopada odbędą się konsultacje społeczne pod wdzięcznym tytułem „Zaplanuj ulicę Toruńską” , podczas których mieszkańcy miasta będą mogli odpowiedzieć na pytania ankieterów dotyczące remontu ulicy Toruńskiej, ich potrzeb oraz związanych z tym oczekiwań. Badania ankietowe prowadzone będą od 4 listopada do 16 listopada na ulicy Toruńskiej, do ronda w Brzozowie, a także w innych częściach miasta. Będzie można także wydrukować ankietę i przekazać ją organizatorowi, bądź wrzucić do przygotowanej na ten cel urny wystawionej w sklepie Intermarche. Organizatorem konsultacji społecznych na zlecenie ZDW jest Lokalna Grupa Działania „Zakole Dolnej Wisły”, o oprawę artystyczną zaś zadba Teatr „Agrafka”.

ANKIETA - pobierz

Czytaj więcej...

Integracja w Gziniance

Integracja w Gziniance


Jesienną porą w Gziniance pachnie grzybami i palonym drewnem w kominku.
Kolorowe  liście otulają domostwo, a zwierzęta skubią ostatnie zielone źdźbła trawy.
Gospodarz wybiera owoce do jesiennych nalewek, gospodyni smaży powidła.
Aromaty domowych specjałów pobudzają zmysły wędrowca i kuszą….

Czytaj więcej...

Impreza integracyjna 2014

 Zapraszamy na imprezę integracyjną dla społeczności Lokalnej Grupy Działania
"Zakole Dolnej Wisły"

 która odbędzie się dnia 3 października 2014  roku

o godzinie 17.oo

w Agroturystyce Gzinianka (Gzin 76)

Prosimy o potwierdzenie obecności pod nr tel. 56 676 44 36

 

Czytaj więcej...